Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inštalácia nového HDD ?

Dobrý deň. Tak kúpil som nový HDD WD 320 GB. Starý som vybral a strčil tam nový. Keď zapnem PC nahodí úvodnú obrazovku HP a potom vypíše Non-System disk or disk error, replace and strike any key when ready. Prosím ako ho spojazdniť aby som mohol začat inštalovat Windows 7. Ďakujem

Zavolej k tomu někoho, kdo je ochotný si něco přečíst, anebo o tom už alespoň něco ví.
Vložit DVD do mechaniky, nastavit boot z CD/DVD, zrestartovat PC a spustit instalačku - jsou toho stovky návodů na odkaze (taky o případném zformátování, rozdělení disku a vytvoření oddílů).