Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD rekordéry - přehrávání *.avi

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak to je s přehráváním souborů s příponou *.avi (a popř. *.mp4). Jde mi o to, aby mi v tom rekordéru šel přehrát film na CD s tou příponou *.avi.
Měl bych zájem o DVD rekordér LG DR 7400, popř. 7500.
A jak to je s kamerou? Jde to z kamery na ten rekordér vypálit na DVD? Či už toho od toho chci moc?
Děkuji moc za odpověď.

LG DR 7400
[lgdr7400ub7.png]
Ano, avi to podporuje (viz podpora DivX a XviD). Nelze však zaručit, že přehraje všechno.
Ovšem nepodporuje přehrávání titulků, které jsou umístěny v samostatném souboru.

[lgdr74002np3.png]
Nahrávání z kamery by neměl být problém (analogovou cestou), jinak si nedovedu přítomnost S-Video a AV vstupu vysvětlit.