Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Titulky k filmům?:)

CHtěl bych se věnovat překladům cizích filmů z angličtiny do češtiny,myslim tim z anglickejch titulků přepisovat na český...nevíte někdo jakej program je k tomu nejvhodnější aby to bylo jednoduchý a freeware?Díky moc

Aegisub - povodne bol vyvinuty na titulkovanie Anime ale je tak rozsireny ze sa pouziva na vsetko cize filmy, videa, anime, serialy a vsetko. Ovladanie mas velice jednoduche (na nete je kopec navodov). Fakt keby nejaky program mam pouzivať je to tento.
Ale je to aj vec toho s ktorym z programov sa ti bude robit dobre :)