Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje nebook

Zdravím, mám takový problém na netbooku se nemužu dostat do windowsu nacita ale potom se objevi modra tabulka " byly zjistenz potize SYSTEM WINDOWS BYL UKONCEN....." Pokud zvolím stav nouze apod. znovu problikne tahle tabulka a nikde se nedostanu. Poradíte prosím o co jde ? popřípadě jak mám pokračovat ? děkuji,.

musis nabootovat instalacku XP, do konzoly pre zotavenie. Jak/z coho ju nabootujes je nepodstatne. Aj tak neni zarucene ze to bude vediet opravit. Zarucena oprava je len nova ciasta instalacia Win a ovladacov (resp. recovery od vyrobcu notebooku urcite je vstavane a spusta sa nejakou klavesou po starte viz navod k notebooku)