Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka Genius Cavimanus hs-g700v - instalace ovladačů

Dobrý den
Mam menší dotaz, koupil jsem si nová sluchátka Cavimanus hs-g700v a po nainstalování ovladačů z přiloženého CD mi hraje levá mušle více než pravá. Kdyby byl někdo hodný, napsal mi správný postup k instalaci ovladačů, nebo jestli měl někdo tento problém a vyřešil ho, napsal jak? Děkuji

Tyto sluchátka jsem vydržel mít na hlavě cca 30 vteřin... důvod - ZASRANÉ VIBRACE! Určitě jdou vypnout ale v daný moment jsem se tím nehodlal zabývat. Stejně považuji "herní" sluchátka za kravinu - raději kvalitní (AKG, Bose, Shure, atd.) sluchátka (a zvukovku) a zvlášť mikrofon (třeba připínací na triko). Problem, gaming headset fags?