Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt při instalaci win

Zdravim chci se zeptat jakou mám ještě možnost. Instaluji win vista (xp,win 7) a hodí to modrou smrt. Ramky jsem zkoušel asi patery po jedné.Grafiku integrovanou i do slotu. bios jsem dával i do továrního nastavení. Procesor je ok x2 5000. Zdroj je 400 watů.Deska je am2 AMD690VM-FMH (je to pro mámu tak proto tak slabá deska) Vypíše mi to tyhle kody. 0x00000124 (0x000000,0x80B62A78,0xB6000000,0x00000181) Visty dávám protože mi přišli z HP podpory tak je chci vyzkoušet jenom.Díky za všechny rady

Takže to dvd neni recovery. Paměti jsou v pohodě u mě v pc jedou normálně. zdroj je starej asus je to.Grafika je v poho nedávno jsem ji měl ještě v pc já. Ted tam je integrovaná. Jinak ted jsem začal instalovat xp a zatim ani jedna chyba. Ale házelo mi to chybu i u win7. Jako poslední věc mě pak napadla dát novej bios,ale to nevim celkem kde pak najít.

zdroj si pozri na nalepke jaky ma max.prud na 12V vetve a je nutne aj pisat presne jaky mas CPU nech sa da posudit odber toho PC na 12V.
BIOS je jedine na webe vyrobcu zakl.dosky ku konkretnemu modelu a revizii dosky.

Nikto sa ta nepytal ze ci mas neco OK ale mas testovat tie RAM. To sa netestuje na inom PC. Na inom PC mozu fungovat a v tvojom nemusia, moze to mat milion dovodov ktore keby som zacal teraz vysvetlovat tak skoncim na vianoce, tak prosimta nemudruj a testuj

ok ten zdroj by to utiahnut mal (bez tej grafiky urcite bezproblemov), ale moze byt vadny, alebo aj vadna doska. Ta doska je nieco z fujitsu PC, BIOS ak nejaky bude tak jedine na fujitsu webe.
Si si isty ze distancky v kejse su len na spravnych miestach? Vytiahni to mimio kejs. RAM si testoval v tejto doske? Ak nie tak to musis otestovat znova na tejto doske, neni to jedno, nabootuj goldmemory alebo UBCD a tam je memtest86+, a nie nejake hovadiny pod windows, pod win to nie su ziadne testy len placebo.
P.S. aj ked si medzitym s RAM manimpuloval tak treba testovat znova, moze bat spinavy kontakt apod.

P.S. este taketo srackodosky casto maju nahovno chladic chipsetu zober proste vetrak a skus ho namierit na chipset (northbridge ak tam nejaky je) a zacni odznova instalaciu vcetne formatu disku

Nemas jedno prazdne CD? Stiahnes iso a vypalis.
Z flashdisku sa to da spustit tak ze nabootujes DOS z flashdisku a spustis gm.exe. Akurat si na ten flash nejak musis nahodit DOS (HP format tool mozno bude vediet ak mas subory DOSu daju sa stiahnut ako Win98SE boot disketa a pomocou VFD21 urobit pod funkcnym Win na inom PC virtualnu disketovku a HP toolom to hodit na flash apod)