Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS M70SR ma prosim nekdo ovladace pro win 7?

v pondeli mi prijde tento ntb, standartne ma Vistu, ale jsem zvykly na sedmicky, rad bych je tam pouzival.
Soucasne ale nechci prijit o multimedialni vymozenosti tohoto kousku- TV tuner, multimedialni senzory a spousty dalsiho.
Pokud uz nekdo tento problem u tohoto modelu resil, budu moc vdecny za radu.
Dekuji

Také jsem řešil tuto záležitost - drivery lze najít přímo u Asusu, stačí například pro notebook M70Vn, mám nainstalováno a běží vše - dvojmodový touchpad, TV tuner, dolby zvuk, všechna zařízení se hlásí správně. Jediná potíž původně byla s dálkovým ovládáním, ale stačilo nainstalovat původní 32-bitovou utilitu pro M70Sr a vše funguje.

Dekuji za odpoved, Vy mate rovnez muj ntb primo model m70SR?
Funguje Vam vse pod 32bit sedmickama vcetne ctecky otisku prstu a proste vsech vymozenosti, ktere tento ntb nabizi?
Zkousel jsem hledat dlouho, ale vetsinou jsem neuspel- pokud by jste mel nekde na hromadce vsechny ovladace co jste sehnal pro sedmicky a mohl mi je treba zabalit a nekam ulozit pro stazeni, bylo by to fajn:-)

Ano, mám přesně tento model M70Sr. Původně jsem měl v provozu Vista32, později jsem si zakoupil upgrade na W7, ale provozuji 64-bitovou verzi. Předpokládám ale, že pro 32-bit budou drivery také. Funguje mi komplet vše - otisky prstů dokonce řeší W7 přímo, prostě najde "biometrické zařízení" a nechá se nastavit. Hromádku mohu zkusit dát dohromady a někam dát, ale jak jsem již uvedl - jde o 64-bitové verze.

A jak jste s ntb spokojen?
Ja ho mam chvili- cca 3 tydny a zatim se seznamuji:-)
Napriklad ten zvuk se mi nezda tak kvalitni jak jsem puvodne myslel, mozna to mam vsak spatne nastavene.
Takze staci na strankach Asus stahnout a posleze nainstalovat drivery pro ten jiny model a vse bude fungovat tak jak ma, vcetne "predprogramovanych" tlacitek s klavesou FN, ikon zobrazujici na LCD rezimy atd?
Bylo by to fajn, kdyby vse fungovalo a je fajn, ze jste tam mel Visty a tudiz s tim mate zkusenosti a muzete posoudit vyhody a nevyhody sedmicek na tomto stroji.
Co se tyce TV, asi je to problem hw nikoliv sw, ze nelze naladit HD CT1 a 4?
Patrne nema tento interni tuner podporu pro HD- coz je skoda, kdyz uz CT casto HD vysila- ted dokonce celou olympiadu.
Pokud znate nejake skryte vymozenosti, nastrahy a pod tohoto ntb, tak budu rad za odtajneni:-)

Pokud se na Vas mohu nekdy s necim obratit- ohledne tohoto ntb, budu rad, pokud bych na Vas znal treba email.

Dekuji

Že máte dvě čočky (Heč + přiblblý smajlík) je opravdu velmi slušné, když chcete radu (doopravdy?) a místo toho se z vás musí tahat základní informace! Příčina a Následek!
Takže možná Verbatim, vypalovací program neznám, ovladač se furt hledá...

Model: "Optiarc DVD RW AD-7220S"
  Vendor: "Optiarc"
  Device: "DVD RW AD-7220S"
  Revision: "1.01"
  Driver: "ahci", "sr"
  Driver Modules: "ahci"
  Features: CD-R, CD-RW, DVD, DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL, DVD+R, DVD+RW, DVD+R DL, DVD-RAM, MRW, MRW-W

AHCI - k čemu asi ten ovladač bude? Že by něco s diskovým řadičem, v tomto případě přímo v čipsetu? Možná místo hledání něčeho "extrovního" je otázkou, zda byl řádně nainstalován ovladač čipsetu.
Výrobci rádi "optimalizují" Obě média jsou od stejného výrobce a se stejným typovým značením...

žádný jiný driver není potřeba, než ten co je součástí windows. k cd mechanice se nikdy žádný driver nedodává.
hledání dalšího vymyšleného driveru nemá smysl - pokud firmware té vypalovačky nějaká média neumí, žádný driver s tím nic nenadělá.

ještě se to dá umýt čistým lihem z lékárny, ale isopropyl (taky z lékárny) je lepší.

celou dobu se ti nepovedlo napsat jaká média používáš. předpokládám že tam půjdou běžné verbatimy, pokud nejsou nakoupené ve vietnamské tržnici.