Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pamětovou kartou

Dobrý den, mám problém s mojí pamětovou kartou. Včera když jsem si z ní chtěl uložit fotky do počítače tak se to kouslo a napsalo to že disk je potřeba opravit a naskočila tabulka zda chci opravit a já dal ano. Oprava skončila ale fotky nikde karta prázdná ale když dám vlastnosti tak podle místa tam jsou. Dal jsem kartu do fotaku a taky mi je nenačte ale ukazuje že je na kartě 200 fotek. Zkusil jsem vyfotit něco a ta fotka tam je už nevím co s tím, mám tam dost důležité fotky děkuji za pomoc

Hlavne se ji nesnaz formatovat, defragmentovat nebo podobny veci - proste nepovol zadnou operaci, ktera by mohla obsah karty nejak zmenit. Pokud ma ochranu proti zapisu, tak ji zapni (SD karty maji takovej cudlik). Pri pouzivani obnovovacich programu je nenechavej nic ukladat na kartu.
Mam pocit, ze ta Recuva umela prohledat kartu, najit vsechny fotky a ulozit je na disk, to by asi byla spravna volba.

Preco z toho robis taku kovbojku? Recuva je nastroj na obnovu "stratenych" suborov (v tomto pripade obrazkov). Praca s nou je viac ako primitivna (je to typicky soft pre BFU), program rozhodne nedokaze formatovat, defragmentovat a nema jediny dovod nieco zapisovat na kartu. Tazatel moze kartu "dorazit" akbytak za pomoci kladiva.

Skusit to znova.
V zaciatocnych volbach na teba vyskoci "enable deep scan", sken by mal potom trvat dlhsie a mal/mohol by nieco najst.
Ak to nepomoze mozes este skusit v moznostiach zapnut "scan for non-deleted files" (co na tvoju situaciu celkom sedi).

Alebo teda skusit iny program. Napriklad plateny Getdataback alebo Testdisk (ten sa ale ovlada, eh, trochu inak ako Recuva).