Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje zvuk - problém s ovladači

Ahoj,
rozjela jsem stařičkej počítač, protože nám v rodině dodělal notebook a nefunguje mi tu zvuk na skypu. Píše mi to, že nemůže být rozpoznaná zvuková karta. Ve správci zařízení mám vykřičník... typ desky (verze syst.) je MS-6380E, ale nevím, kde k ní mám hledat ty ovladače... Děkuji za jakoukoliv radu! Lena

Měl bych dva dotazy.
Proč ten "stařičkej počítač" nemá nainstalovanej ovladač zvukovky (zavada?).
Máte staženej ten správnej ovladač, jsou tam dva, XP32 a XP64.
PS. Možná bude lepší nainstalovat všechny ovladače z balíku "VIA Chipset 4in1 Drivers".