Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problém s hrou, která před přeinstalací winddowsu šla.

Prosim vás měl bych dotaz.v Mám nelegalní windows a nedavno jsem v něm měnil hardware. V tu dobu v počitači žádný problém všechno šlo. Po nějaké době to začalo psát aktivaci windows tak sem to vždy přehlédl a čekal že bude potřeba nějaký CD-klíč, který si najdu na internetu. Po třech dnech sem vše zkoušel nic. tak jsem se unáhlil k přeinstalací windows a přitom jsem naformátoval harddisk. Poté jsem naistaloval vše co bylo potřeba ke správnému chodu pc. Grafiku, zvukovku zkratka všechny ovladače, sběrnice SM atd. No a mám právě problém s hrou LEAGUE OF LEGENDS, která mi před přeinstalací windowsu šla. když rozklinu launcher napíše mi to "Failed to launch RADS\system\rads_user_kernel.exe" . když jsme tudíz stento soubor spustil napsal že mám špatnou konfiguraci...to samé také u hry Dead space 1. Prosím poraďte. Dkuji

Lock. Viz pravidla. (mif)

Možná že nejsi jediný, ale tady ve fóru jich moc není, kteří by se tím pochlubili - navíc je tady nahoře vidět tvoje IP adresa. Ale ta určitě nikoho nebude zajímat... ;-)