Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dell soundbar

Dobrý deň, používam monitor dell u2412m, chcel by som si dokúpiť soundbar http://www.hej.sk/pocitace-prislusenstvo/obchod/15 61431/dell/dell-ay511-520-11049-/?kampan=257#utm_s ource=heureka.sk&utm_medium=srovnavac ....lenže mám prepojený notebook s monitorom cez dvi, keďže hdmi konektor monitor nemá. V takomto prípade mi zvuk cez soundbar pôjde, ak ho prepojím s notebookom ako klasické repráky? ak nechám soudbar prepojený s monitorom, tak mi zvuk nepôjde? Vopred ďakujem za odpoveď.

1. i přes DVI je možné přenést zvuk
2. i kdyby neprošel první bod, soundbar má normální jack - takže stačí zapojit do PC.
3. Ujisti se ale, že soudbar je s monitorem kompatibilní (na monitoru musí být na spodu zadní stěny 2 ploché úchyty a monitor musí mít napájení pro soundbar (opět konektor jack; mám dokonce pocit, že u některých modelů monitorů je napájení vyřešeno blbě - konektor je moc daleko a kablík moc krátký)

edit: tvůj monitor není podporovaný:

Kompatibilní s:
Monitory SX2210T, SX2210, ST2410, ST2310, ST2210, ST2010 a ST2010-BLK a UltraSharp U2410 a U2711