Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na kancelarske ucely do 580eur

Ahojte,

Potrebujem poradit aky NB kupit na kancelarske potreby pre mna. Malo by sa jednat o nieco od lenova. Ma niekto skusenost s dobrým NB od tejto firmy? Chcem ho mat v kancli, napojeny na 22 monitor a ktomu wirelles klavesnicu a mys. Mam vyhliadnuty tento monitor 22" LED BenQ G2222HDL len som si nie isty ci uz nekupit radsej nieco s HDMI vstupom? Cena monitora do 115eur s dph

Dakujem za rady ... Nechcem kupit nejaky NB z ktoreho budem za rok nervozny ... preto si radsej necham poradit

S HP 4530s neuděláš (na "kancelářinu") chybu. Cca tři čtvrtě rok zpět jsme vybírali s kolegou 15" notebook pro jeho manželku, ve finále zůstalo obdobně Lenovo E520 a HP 4530s. Vzhledem k tomu, že HP 4530s je designově přece jen hezčí (a kvalita konstrukce je přibližně podobná u obou, snad jen víko 4530s je drobet pevnější), příliš neřešila další kvality či možnosti (E520 má oproti 4530s lepší klávesnici, což větší "psavci" ocení, zvukovým projevem chlazení umí být tišší, viz i možnosti skrze TPFanControl, 4530s má zas mimo dva USB2 porty navíc i jeden USB3...), zvítězilo HP 4530s. Dosud je velmi spokojena, nemá žádné výtky.

Pokud jsi se tedy rozhodl pro dané HP 4530s, může být i konfigurace z Tvého odkazu (nebo i o 60 ojro levnější sestavení s dostatečně výkonným Intel Pentium B950 Sandy Bridge, což je v podstatě drobně osekané Core i3).

Může být i tento (zmínil jsem to zvláště z toho důvodu, neboť při ušetření financí za tuto levnější konfiguraci se dostane větší částka na kvalitnější monitor - pak šance na lepší polohování s ohledem na ergonomii, možnost např. e-IPS panelu - lepší barvy, pozorovací úhly atd.), ale klidně vezmi i ten s Core i5 (především vyšší výpočetní výkon, na běžnou kancelářskou práci ovšem bohatě postačí i levnější sestavení s B950), nemusíš se nechat omezovat, záleží na Tvé volbě.