Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečné hranie hier a ich odinštalácia

Takže tentokrát by som sa chcel opýtať. Vždycky si rád nainštalujem a zahrajem svoje obľúbené hri. Obvykle ich mám nainštalované tak mesiac až tri a tu sa stretávam s problémom ich odinštalácie. Tak napríklad po hre American Conquest mi ostalo 100 MB dat a súborov. Po inej hre zasa 350 MB a to už je veľmi veľa. Za týmto účelom som si nainštaloval ešte minule CCleaner ale ten s problémom nepomohol ale poškodil mi súboroví systém a ja som musel preinštalovať windows po tom čo obnova zlyhala. Ako sa vyhnúť týmto problémom?

Za týmto účelom som si nainštaloval ešte minule CCleaner ale ten s problémom nepomohol ale poškodil mi súboroví systém a ja som musel preinštalovať windows po tom čo obnova zlyhala.

A jak to ten chudák sám od sebe udělal?!

Ako sa vyhnúť týmto problémom?

Sehnat administrátora a odstavit tu pro systém nebezpečnou věc mezi monitorem a seslí! K tomuto závěru mě vedou vaše dosavadní neskonalé "úspěchy" na tomto poli.

Použij pro instalaci program na logování instalace (např. Total Uninstall) a instalační log si někam ulož. Pak podle něj (o ty tři měsíce později) prostě zkontroluješ, zda se všechno smazalo. Co ne, odstraníš ručně (soubory, záznamy v registru). 100% účinnost.