Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký programovací jazyk pro WWW aplikace

Zdravím,
již 2 roky se zajímám o tvorbu webů a celkem mi to trhlo nějako ty desetitisíce.
Zatím dělám weby za použití xhtml 1.0 strict, CSS3, PHP + Framework DIBI a lehce JS + jQuery Framework.

Mno chtěl bych se tomu věnovat víc a získat větší cenu na trhu práce, proto přemýšlím o naučení se dalšího pokročilejšího jazyku.
Můžete mi tady někdo zkušený říct, co doporučujete, proč zrovna to a nebo proč zrovna ne tamto?

Rozmýšlím se mezi Ruby on Rails a Javou, ale je spousta dalších, ASP.NET, Python, ...

Děkuji za rady a tipy.

Na jaky okruh zakazniku se chces zamerit?
Hostingu s ASP.NET zase tolik neni. Na druhou stranu vyvoj aplikace bude mnohem rychlejsi, mas tam jednoduchou vazbu na dalsi casti (informacni system, SharePoint, ..), ktere muze zakaznik pouzivat.

Co se okruhu zakázníků týče, tak na to ti nedokážu asi odpovědět, nedokážu se nazvat profesionálem, zaměřuji se spíš na osobní blogy, weby k nějakému účelu a PHP aplikace. Zatím jsem si ještě netroufl na práci na e-shopu a používání pluginů typu (Wordpress, Joomla). K webu dělám na míru vlastní CMS..

V budoucnu bych chtěl napsat vlastní "textovou, tahovou hru", teď pracuji na imitaci Twitteru (pro osobní účely, později i pro věřejnost), ale k tomu zatím využívám jen PHP/DIBI a proto bych se chtěl naučit nějaký lepší, mocnější jazyk než je PHP.