Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače zobrazení

Mám takovej problém když hraju hry tak po čase se hra zasekne na cca 5 sec. a pak jde zase vše třeba na 5 min ok a pak se problém opakuje. Když se hra sekne tak počítač hodí hlášku že Ovladače zobrazení AMD přestal pracovat a byl znovu obnoven. Plus z windows jsem dostal toto -

Description
A problem with your video hardware caused Windows to stop working correctly.

Problem signature
Problem Event Name: LiveKernelEvent
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Locale ID: 1029

Files that help describe the problem
WD-20120706-1425.dmp
sysdata.xml
WERInternalMetadata.xml

View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.

Extra information about the problem
BCCode: 117
BCP1: FFFFFA800993A4E0
BCP2: FFFFF88003E07A48
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 768_1

Už si opravdu nevím rady co bych mněl udělat :(

Moje sestava -
Grafická karta - RadeonHD 6950 Toxic 2GB
Procesor - AMD Phenom II x6 1055T
Základovka - GA-870A-UB3
Zdroj - Corsair GS700

Dopředu děkuju.

Ano přeně tak. I jsem reinstaloval windows a stále to samé. A těma dalšíma teplotama myslíš třeba CPU ? tam je teplota v pořádku, když se počítač skládal tak tam byl dán chladič aby se tomu předešlo Freezer 13 a teplovodiva pasta se tam davala nova asi pred 14 dnema. Delal jsem memtest na RAM a ten byl take v poradku.