Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systémové požadavky her

Zdravim.

Když se dívám na nároky her píšou tam vždy minimální požadavky - 1GB RAM (XP) / 2GB RAM (Vista,7).
Proč když mám Xp stačí 1GB a když mám win7 potřebuju 2GB RAM?

Nešlo by to nějak obejít?
Protože přeinstalovávat win7 na XP se mi nechce.
Děkuji.
Změna předmětu, původně: Sydtémové požadavky her (L-Core)

Nešlo by to nějak obejít?
Protože přeinstalovávat win7 na XP se mi nechce.

Dokupit dalsiu RAMku (aj ked tvrdit to takhle zpatra, ked nevieme nic o tvojej zostave je odomna celkom nerozum).
Alebo nainstalovat XPcko. Ak mas iba 1GB RAM tak smelo dotoho (eh, pockat, tebe sa vlastne nechce).

Nebylo by chytřejší napsat, kolik teda v těch Windows 7 máš té RAM? Požadavky na systém Windows 7
S 1 GB RAM ti možná jede tak leda 32 bitový operační systém Windows 7.
Nároky her a jestli postačuje tvoje PC: cyri

1 GB RAM ti postačuje k provozu OS. Budeš stejně nucený přikoupit RAMku.

No dnes uz sme zhyckany. Kedysi som na tom normalne fungoval.

Na viacerych starych desktop Vectrach som XPcko rozchodil krasne s dvomi 128ckami. Fungovali samozrejme aj s jedinou (tak boli aj povodne od vyroby zostavene), s tym, ze uz to bolo poznat. Je to iba o tom, co je uzivatel este schopny tolerovat. 512 na vyladenom OS je IMHO "sabadabadu" a rozhodne by som si nestazoval.

BTW Tazatel sa chce beztak len hrat, takze treba kupit nove PC.