Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook grafiky - jde přetaktovat 6570M/5700 Series?

Zdravim, mám takový dotaz, kamarád má notebook, má tam grafiku AMD Radeon HD 4320, já jsem hledal a já mám 6570M/5700 Series, tak mám dotaz jestli tato grafika nejde nějak přetaktovat či co?...jsem amatér tak prominte že se nevyjadřuji přesně

Změna předmětu, původně: Notebook grafiky (host)

jsem amatér tak prominte že se nevyjadřuji přesně

To je urážka amatérů, mezi které ani náhodou nepatříte!

"Kamarád" se bude muset smířit s tím, že notebook není primárně na hry a chlazení není stavěno na nějaké přetaktování! U valné většiny plasťáků pro "hráče" v pubertě, kteří musí mít "herní" notebook ač je to blbost, chlazení sotva uchladí komponenty.

Přeloženo do češtiny to znamená, že to prostě nejde.

Notebooky se taktovat nedají už na základních frekvencích to má problémy s chlazením.Být tebou tak kamrádovi doporučím koupit si na hry stolní PC.

Co řveš?

Srovnej se s tím že má prostě dvě označení.Funguje ti to?Jestli jo tak se do toho nevrtej a název karty neřeš.Může ti být jedno jestli se karta jmenuje Vašik nebo Tonda ale když to funguje není co řešit.