Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Deska Vs Hardisk

Dobrý den,
Zakoupil jsem tuto desku asus-p8z68-v-lx-d338726.htm
a tento hardisk http://www.czc.cz/wd-av-gp-ds-500gb/83229/produkt? q-category-id=f31b1qiuvuhd58h7l7md0mddae&q-c-2-f_2 025059=d500.0&q-c-1-f_2025538=sIntern%C3%AD&q-c-0- producer=s59qrjt6qsicspbgibotbbb40rf
Když je zapojim společně hdd mi zbrzdí kompletně celkový běh pc už od načítání windows. Ve winech dlouho všechno trvá,seká... dokonce i psaní textu... Hdd jsem projel snad všema možnejma programama pro kontrolu jeho chodu všechny ho ohodnotily OK... Dále jsem také zkoušel znova zavést disky a format... Když ho zapojím do jiného pc jede vpořádku. Když do desky zapojím jidej Hdd jede v pořádku...

děkuji předem za každou radu

Veškeré GREEN disky jsou na systém nevhodné a je nejlepší se jim širokým obloukem vyhnout. Pokud jsi ho koupil přes net a můžeš ho ještě vrátit (do 14 dní bez udání důvodu), tak se ho zbav a vem raději řadu Caviar Blue (nebo, pokud ti nevadí si trochu připlatit, tak ještě lépe Caviar Black s 5ti letou zárukou).