Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záloha win7 v pc

ahoj,prosím,dá se nějak zjistit jestli je v pc záloha win7? Na notebooku to tak máme,tam jsem přeinstalovával win vista pomocí zálohy ( mám dojem,že byla pod F9 ) .Jak to zjistím? Je to někde vidět např. ve skryých souborech,biosu nebo někde jinde? A jak to bude označeno?

Po instalaci si uděláš image nebo to nainstaluješ znova z dodaného DVD, přeinstalovávat Windows snad není potřeba častěji, než jednou za pár let. Jinak návod nebo stránky toho výrobce PC, recovery na desktopu není právě obvyklé. Pochopitelně můžeš pátrat, třeba ve skrytých složkách nebo správě disku, ale bude to jen pro ukrácení času.

si pořiď nějaký free backupovací program, který má vlastní bootovací médium (takže bitová kopie z win to nebude). rozděl disk na systém a zbytek - a udělej si image systému.
pokud už máš disk zahnojený filmy, staženými hrami a mp3, s tím bordelem už nejde dělat nic rozumného.