Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký case? CM Silencio 550; C 300R Carbide; Antec 30*

Tak zbývá pořešit case. Chci naprosto jednoduchý design bez jakýkoliv nesmyslů pro dvanáctileté tunery. Což tedy nesplňuje snad žádná (kvalitní) skříň na trhu. Takže vybírám mezi těmito:

http://www.czc.cz/antec-three-hundred-ultimate-gam er-case/55787/produkt
http://www.czc.cz/coolermaster-centurion-silencio- cerny/93057/produkt
http://www.alza.cz/corsair-300r-carbide-series-cer na-d299316.htm

Jaký byste si vybrali a proč?

že bude nejméně kvalitní a to protože nemá nádechy z boku a s hora

Ano, kvalita skříně se zajisté takto posuzuje! ProtoZě nemá díry z boku, ani "s hora", tak musí být nekvalitní!

Doporučuji ostatním se tímto tématem raději nezaobírat, jinak to dopadne takto.

Přebýlo mi tam "to", nekvalitou jsem myslel papírový plech na který si stežovali v diskuzích pod články. Jinak ty díry z boku nehodlám využívat a tudíž mi tam vzhledově vadí. A jestli nemáš něco k tématu tak sem prostě nepřispívej.

Budete patřičně potrestám "dotazem", proč je nějaký čínský šmejd LianLI lepší než EuroCase...
Stačila mi poslední poznámka dotyčného.
A jinak nevím, když chce pracovní stanici na nějaký CAD, pak proč nepořídí značkovou i se servisem? Pracovní stanice se přeci nestaví na koleně, když cena HW je zcela marginální oproti SW a přidaným službám k HW dodávaným.

A ty máš teda prázdniny nebo jen měsíčky?

Jinak v kanclu máme čtyři Precisiony od Dellu a jsou s tim samý potíže, za dva roky se u dvou měnila RAM a u jednoho shořel zdroj. Fakt kvalita, navíc to hučí jak kráva.

HP je s profi stanicema na štíru a Fujitsu má naprosto tragický servis.

Počítače co jsem si postavil na koleně vždycky běželi dokud jsem je nedal do sběru nebo nedaroval. A přidaná hodnota? Jako za příplatek 15 tisíc získám předinstalovaný demoverze kravin, který nemaj v profi stroji co dělat. Z toho už sem vyrost. Takhle to bude fungovat líp a ještě ušetřim.