Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Styly ve Wordu

Mám za úkol zaktualizovat manuály k našemu produktu. Produkt má 5 částí, každá má svůj manuál. Všechny jsou ve Wordu (používáme Word 2003) a mají rozsah 50 - 90 stránek. Každý manuál má definované svoje styly HEADER1, HEADER2, NORMAL,..., jenže v jednom je normal 12 bodů, ve druhém 10, v jednom je HEADER2 podtržený na šířku celého sloupce, ve druhém podtržený není... Potřebovala bych docílit, aby každý styl vypadal stejně ve všech dokumentech. Poraďte prosím jak to co nejjednodušeji sjednotit.

Zadne hledani.
Otevrit dokument, jit do upravy stylu a styly nastavit tak, aby byly stejne ve vsech dokumentech.
Zacina se zakladnim stylem a pak se pokracuje na odvozene styly.
Pokud je text skutecne psany pomoci stylu, meni se styly a dokument se formatuje sam - promita se tam zmena ve stylech.
Sjdnoceni stylu ve vsech 5-ti dokumentech je otazkou ctvrt hodinky