Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s windows

jelikož nemam na c: už místo chtěl sem změnit v regeditu kam se bude vše instalovat , změnil sem to podle návodu bohužel po reinstalu mi nejde spustit žádnej soubor ani regedit :(
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém, i když mají problém. (karel)

no a co to jednoduše vrátit zpátky tak jak to bylo, navíc jak už tady bylo psáno není potřeba snad vůbec sahat do registrů, u každýho programu či hry si zvolíš sám kam chceš nainstalovat (např pokud máš dva disky) a je to bez problémů nebo o co konrétně jde?

Nerozumím!

internet pustim atd ale žádnou instalaci a nic z windowsů .

Ovladač nějaké síťové karty funguje, BSD IP Stack také, dokonce i nějaký webový prohlížeč asi funguje...

Inu, Zločin (diletant se hrabal kde neměl) a Trest (je to rozhašené) funguje jak má... A tak je to správné!

Ten srandanávod píše:

Vpravo se nacházejí dvě položky s názvy Program FilesDir a Program FilesPath. U obou je zapsána cesta ke složce Program Files. A právě u těchto položek musíte nastavit stejnou cestu ke složce, do které chcete automaticky instalovat nové programy nebo hry.

Tedy, že je tutno změnit dva klíče.

To spuštění regeditu, jak psal Karel, to dopadlo jak?

myslím že jedině reinstal,vždyť o nic nepřijdeš,tak budeš dělat zbytečný zákroky kterými to stejně asi už nerozjedeš a pak je možný že budeš muset dělat úplně novou instalaci při který o vše přijdeš,udělej zavčas reinstal,vše ti zůstane