Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Winamp(vypíná se)

Ahoj, potřeboval bych pomoct s winampem.Už delší dobu sním mám celkem velké problémy, bo když sem chtěl přehrát nějaké mp3, tak se mě tam zobrazila zpráva o chybě, ale bylo to jen u některých, no teď už mě nejde ani jedna.Celý winamp sem už aj přeinstaloval a nic se nezměnilo, no vlastně jo, když spustím nejaků muziku, tak se tam už ani nezobrazí zpráva o chybě a zrovna se to vypne.Prosím poraďte mě, bo tam mám moc pěkné vizualizace a vničem jiném nechcu přehrávat.Prosím pomoc!!!

No, já mám toho pětkovýho a dlůho to nic nedělalo, začalo to až tak před půl rokem, nevím čím to, ale možná že sem se díval na nejaké streamové video a začalo to tím, opravdu nevím.Právěže až teď sem si stáhl tu nejnovější verzi a už to nejede vůbec.Teda spustí se,ale když neco spustím, tak se to hned vypne.

Presne tento istý problém som mal nedávno aj ja a musel som to riešiť presne tak ako píše Kurt. Preto som aj toto vlákno otvoril, lebo ma zaujímalo, či sa nejednalo o podobný problém ako som mal. Zvláštne. Zaujímalo by ma čím to bolo. Mal som Winamp 5.05 a keďže sa držím hesla, čo je dobré netreba po*rať, tak som nainštaloval opäť 5.05 a všetko ide ako má.:-) Nerozumiem tomu.