Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google chrome - profil nelze správně otevřít

dobrý večer. mam problém z prohlížečem google chrome. vyskakuje tato tabulka:profil nelze správně otevřít.některé funkce nemusí být dostupné.zkontrolujte zda profil existuje a zda máte oprávnění ke čtení a zápisu jeho obsahu. po zavření tabulky pracuje vše tak jak má.po zavření a znovu otevření tabulka vžy vyskočí znovu. nepomohla ani nová přeinstalace. děkuji za radu. M.

Chrome = program = software
Změna předmětu, původně: google chrome
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Mám úplně stejný problém, ale bohužel mi návody které jsem na netu našla nefungují nebo mám spíše problém s tím že složky či soubory které obsahují ty návody snad v mém počítači ani nejsou nebo se jmenujou jinak. Už nevím co mám dělat. Pomozte mi nějak prosím :(. Děkuji