Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seznam.cz, Facebook.com, atd. nefungují - že by FBI? :D

Zdar,

v tuhle chvíli mi nefunguje seznam.cz (a jejich dceřinné weby), facebook, twitter, a hromada dalších, to asi FBI vypla ty servery, ne, jak psali ve zprávách? :D Jde to někomu? A jak to mám správně nastavit? :D UPC se mi volat nechce (jinak taky nefunguje). :D

Ale Google, YouTube, Heureka, iDnes, atd. funguje, což je docela zajímavé, nejde jenom něco, ale jsou to poměrně velký servry, takže mazec. :D

Díky za radu, i když mi ty servery zase tak moc nechybí, naopak. :D Akorát na seznamu mám mail a to by mi trochu vadilo. :-)

řešení:
1) klik pravou myší na ikonu připojení na hlavním panelu vedle hodin na "Otevřít centrum sdílení a síťových připojení"
2) Klik na "změnit nastavení adaptéru"
3) klik na váš adaptér (pravděpodobně vaše wifi) pravou myší na "vlastnosti"
4) pod nápisem "toto připojení používá následující položky" udělejte dvojklik na "protokol verze IP 4 (TCP/IPv4)
5) ve spodní části zatrhněte políčko vedle nápisu "použít následující adresy serverů DNS" a do políčka vedle nápisu "upřednostňovaný server DNS" zadejte čísla 8 . 8 . 8 . 8 dále do políček vedle nápisu "alternativní server DNS" zadejte čísla 8 . 8 . 4 . 4
6) tenhle návod mě funguje a mám windows 7