Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zas Facebook - problém s ověřením účtu (SMS)

Dobry den mam problem s prihlasenim do Facebooku furt po mne chej overeni uctu(SMS) problem je v tom ze tam je furt stary cislo a nejde zmenit , pak sem nasel overeni pomoci dokladu ale jak koukam tak po mesici mi nebyly schopny ani odpovedet nevite nekdo jak mam zmenit to cislo nebo nejak jinak overit ten ucet? :D Diky
Změna předmětu, původně: Zas Facebook (L-Core)

Zřejmě si naletěl, nikdy za tu dobu co ho (bohužel) mám, mi nic takového nepřišlo ani se mi neukázalo. Nechápu celej ten princip fungování FB, otravný aplikace, snadná krádež údajů o uživateli. V podstatě jediná možnost která stojí za to je chat. Kde jsou ty doby ICQ či Skype. Dokonce i Skype je možno použít přes FB.