Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem satelit ve hd

mám satelit evolve v hd..naladil sem astru na 23.5 dle navodu skylink,kartu sem vyměnil za irdeto,,vše funguje.ale třeba u kanalu discovery mam napsanu DISCOVERY HD,tož je v pořádku ale u kanalu třeba čt4 nejni napsano ž je v hd,,,chytám ho tedy v hd?obraz se mi nezdá nějak skvěly,,,čím to je??discovery obraz super,jinak televizi mam samozřejmě full hd samsung propojeno dvi kabelem

Kabel asi myslíš HDMI.

Pokud u kanálu není napsáno HD, v HD ho nepřijímáš. Většina programů je bohužel vysílána pouze SD, zmíněné ČT4 ale můžeš sledovat v HD. Ujisti se, že máš správně naladěno:

kódovaný (CryptoWorks / Irdeto)
Satelit - Astra 23,5°E
Kmitočet - 11 797 MHz, DVB-S2, 8PSK, Pilot ON
Polarizace - Horizontální
FEC - 3/4
Symbolová rychlost - 27 500 kS/s

hm,to menu mam jinak

instalace
nastavení anteny
nastaveni pozicioneru
vyhledavani kanalu
manualni vyhledavani

tak nevim at rozkliknu cokoli je tam uplně jine nastavení než uvádíš,akorát ten kmitočet mohu vybrat,navod od příjmače nejni podrobný tak nevim

FAT32 je filesystem. O www.google.com si este nepocul?

Co mas blbo na satelite musis zistit ty, my ti pod ruky nevidime. Vseobecne ale mozes mat parabolu mierne blbo v tom pripade niektore transpordery mozu mat kvoli interferenciam s inymi frekvenciami vyssie rusenie a to uz potom nenaladis. Alebo mas nahovno konvertor, apod.
BTW. ked si tu parabolu smeroval sam tak ju nasmeruj presnejsie v zavislosti od ukazatela sily a kvality signalu. Ked to nezvladas zavolaj si plateneho experta domov.