Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znovu vytvořeni disku c

Zdravim prosim poradte koupil jsem notebook msi cx620 s windows 7
Notebook mnel 2 disky C a D disk D jsem formatoval a smazal a pamet disku prevedl na disk C
Ted ale potrebuji vytvořit disk D pro soubory stazeni a td a na C nechat jen windows
Pokud prejdu na spravu disku a chci vytvořit disk tak se my zobrazuji všechna pismena na vyber a pojmenovani disku ale neni tam pismeno C což je pochopitelne ale neni tam pismeno D
Dekuji

Mno, někdo, kdo si plete diskový oddíl a fyzický disk může být rád, že o data dosud nepřišel.
Nehrát si z něčím, čemu nerozumíte a pravidelně zálohovat! Pokud mermomocí ne, pak to dát někomu zkušennému, který provede zálohu dat (což se kupodivu má dělat i tak) a realisuje případná vaše přání...

a chci vytvořit disk

Na zaklade tejto uvahy pevne verim, ze sa bavime o oddieloch.

Moc nerozumiem tomu, co si sa snazil dosiahnut "znicenim" D oddielu. Kazdopadne C zmensis a zo vzniknuteho volneho miesta vytvoris novy oddiel. Najlepsie v nejakom partition managery alebo teda aj priamo cez MS nastroj.

ale neni tam pismeno D

No a co? Tak ten oddiel oznac ako E, R,...
Povedal by som, ze mas v PC pichnute nejake USBcko, a to prave zabera to tvoje D.