Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem .NET Framework

Zdravím, moc vás prosím o pomoc. Stáhl jsem si mod do hry a když ho spustím napíše to:

V součástí aplikace došlo k neošetřené výjimce. Pokud kliknete na tlačítko pokračovat, aplikace bude tuto chybu ignorovat a pokusí se pokračovat, Pokud kliknete na tlačítko Konec, bude aplikace okamžitě ukončena.
Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.

Prosím pomozte mi!

Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.
************** Text výjimky **************
System.IO.FileNotFoundException: Soubor nebyl nalezen.
v Microsoft.VisualBasic.Interaction.Shell(String PathName, AppWinStyle Style, Boolean Wait, Int32 Timeout)
v Thoa_Launcher.Form1.PictureBox1_Click(Object sender, EventArgs e)
v System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
v System.Windows.Forms.Control.WmMouseUp(Message& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
v System.Windows.Forms.Control.WndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.O nMessage(Message& m)
v System.Windows.Forms.Control.ControlNativeWindow.W ndProc(Message& m)
v System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)
************** Načtená sestavení **************
mscorlib
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.544 (RTMLDR.030319-5400)
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30 319/mscorlib.dll
----------------------------------------
Thoa Launcher
Verze sestavení: 1.3.1.0
Verze Win32: 1.3.1.0
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Program%20Files/The%20History%20of%20Ag es%20Team/The%20History%20of%20Ages/Thoa%20Launche r.exe
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.560 built by: RTMLDR
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e0 89/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System.Drawing
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.568 built by: RTMLDR
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Sys tem.Drawing.dll
----------------------------------------
System
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.544 built by: RTMLDR
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
Microsoft.VisualBasic
Verze sestavení: 10.0.0.0
Verze Win32: 10.0.30319.1 built by: RTMRel
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /Microsoft.VisualBasic/v4.0_10.0.0.0__b03f5f7f11d5 0a3a/Microsoft.VisualBasic.dll
----------------------------------------
System.Core
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.450 built by: RTMLDR
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Core/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System .Core.dll

----------------------------------------
Microsoft.VisualBasic.resources
Verze sestavení: 10.0.0.0
Verze Win32: 10.0.30319.1 built by: RTMRel
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /Microsoft.VisualBasic.resources/v4.0_10.0.0.0_cs_ b03f5f7f11d50a3a/Microsoft.VisualBasic.resources.d ll
----------------------------------------
System.Windows.Forms.resources
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.454 built by: RTMLDR
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Windows.Forms.resources/v4.0_4.0.0.0_cs_b7 7a5c561934e089/System.Windows.Forms.resources.dll
----------------------------------------
mscorlib.resources
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.454 (RTMLDR.030319-4500)
Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL /mscorlib.resources/v4.0_4.0.0.0_cs_b77a5c561934e0 89/mscorlib.resources.dll
----------------------------------------
************** Ladění JIT **************
Aby bylo povoleno ladění JIT, musí konfigurační soubor
pro tuto aplikaci nebo počítač (machine.config) mít
v oddílu system.windows.forms nastavenou hodnotu njitDebugging.
Aplikace rovněž musí být kompilována s povoleným
laděním.

Příklad:
<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>
Je-li ladění JIT povoleno, budou všechny neošetřené výjimky
odeslány ladicímu programu JIT, který je registrován v počítači,
a nebudou zpracovány tímto dialogovým oknem.

aha, takze ty si stiahol nejaky mod do nejakej hry od nejakeho tvorcu, neprecital si si ci to je vobec kompatibilne (alebo to naivne ocakavas, co je hodne blby predpoklad) a cakas ze my si tu vyvestime o co ide? Dobre si pobavil.
Nejako si svoje nejake problemy vyries, najlepsie s tvorocom toho paskvilu ktory zapricinil ze ti hra nejde.
;-)

Vše jsem si pečlivě přečetl, dočetl jsem se způsob instalace i všeho ostatního, mod jsem odstranil a nainstaloval podle návodu. A je to úplně stejné. navíc předpokládám ( i když se v tématu vůbec nevyznám), že je to způsobeno .NET Frameworkem, když vyskočí jeho tabulka a čekal že mi poradíte co s tím.