Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový internet a stahování

Dobrý den.
Mám asi hloupí dotaz. Máme nový internet 3 Mb. Prvně to zapojily do mého počítače a mel jsem rychlost připojení 3,8 Mb, tak jsem přes torrent začal stahovat film. Šlo to až na 830 kb/s. Potom se to připojilo na matčin pc. Podíval jsem se kolik mi to jede teď. Jen 2,8 (takže o 1 mb zhoršeno), ale to neva, net má být 3 mb. Ale nechápu že jak to sedlo o 1 mb tak mi to teď stahuje max. 352 kb/s. Prosím, v čem je problém?
Děkuji za případné odpovědi.

tak sa vratme opat na zasiatok k mojej prvej odpovedi. zisti si co je to torrent. tym na to prides. zisti si ako funguje seed/leech, ako ovplyvnuje pocet uzivatelov rychlost atd atd... proste - merat rychlost torrentom je uplne nanic. torrent ti pojde len tak rychlo ako ho von bude pustat seed.