Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet nefunguje

Dobrý den, mám problém s připojením ntb k internetu. Jsem připojen k wifi, počítač mi píše že je připojen, ale když zapnu prohlížeč tak nenačte žádnou stránku. druhý notebook se mi k wifi připojí a normálně to jde. Ani když ntb připojím kabelem, tak se nic neděje. Prosím o radu co udělat. Přeinstalovat windows beru jako poslední možnost.
Děkuji

nejspíš je na tom krámu špatně nastavené dns, nebo ručně nastavená ip bez brány. dej sem výpis z toho zmetku:
start - spustit - cmd.exe [enter]

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

obsah z poznámkového bloku přes flashku fouknout sem.

nemáš nainstalovaný nějaký zrůdný antivirový megabalík?

když dáš do prohlížeče odkaz 92.240.244.39 - zobrazí se ti něco?