Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem záloha pevného disku

Koupil jsem nový notebook acer, výrobce doporučuje ještě před tím než se začne používat, udělat zálohu pevného disku na dvd, protože k notebooku nedodává instalační cd s windowsama. Já jsem tak samozřejmě neučinil, protože jsem lama a chci se zeptat, když zazálohuju pevný disk teď, po týdnu používání, na co to bude mít vliv, půjde s takového obrazu pevného disku v budocnu obnovit operační systém(vrátit notebook do původního stavu,jako když byl nový), podotýkám že už jsem měnil nějaké nastavení v i.exploreru a instaloval jsem ale dva prográmky jako icq atd.Děkuji za odpověď.

Oni doporučují udělat zálohu před tím, než se NTB začne používat proto, protože časem se disk zaplní a dělat kopii plného disku by bylo k ničemu, že. Pár prográmků ničemu nevadí, já jsem taky dělal zálohu až po několika dnech od instalace.