

Kde střelit i486DX Overdrive
Ahoj.
Tak milý notebook je v pánu(Bohužel po otevření sem zjistil že se dovnitř vylila tekutina z baterky )
ale podařilo se mi z něj zachránit Overdrive procesor RAMka a malý hard disk.Nevíte kdo by mohl mít o tyto komponenty zájem?
Ten CPU prodám jenom sběrateli na zlato je ho škoda.
Jinak můžu nahrát foto jsou to hodně zajímavé komponenty.Zvlášť RAMKa
Že by někdo koupil samostatný díl 486DX, RAM, nebo snad starý, pomalý a nespolehlivý disk? Tomu snad sám nevěříš. Procesor bych si nechal ze sběratelských důvodů, to já dělám vždycky, zbytek bych poslal pryč. Věřím tomu, že bych v prvním sběrném dvoře našel podobné součástky.
Pokud jsi měl ve starém notebooku baterku, tvoje blbost. Já z nich baterky vyndavám, pokud si uživatel vysloveně nepřeje, že tam musí za každou cenu zůstat.
Já myslel CMOS baterku.Je to klasika barelovka ůplně nafouklá a vyteklá.
Já myslel nějaký sběratel že by to koupil je to skoro vzácnost narazit na overdrive.
hoď to na aukro,bazoš a podobné ,možno sa niekto nájde,kto to kúpi za symbolickú cenu..
Já ti nevím je to přece jen kousek......do sbírky není špatný.
Tak si ho dej do sbírky, já taky Celeron Slot 1 nedám z ruky, budeš z něj mít větší radost, než z těch pár korun možná tak na jedno pivo.
Já žádnou sbírku nemám ale asi si jí založím.
Provrtej a dej si to na krk na řetízek.
Takže fotečky zde
Ten disk je klasický 2,5" IDE, navíc se zanedbatelnou kapacitou, za to bych nečekal ani korunu, RAM v dnešních počítačích využití nenajdou. Možná tak ten procesor někomu darovat za pivo, na stovky korun bych zapoměl. Pro tebe to může mít hodnotu, pro ostatní je to jen nepoužitelný šrot.
Už jsem se rozhodl neprodám založím sbírku.
Jo a nejenom že je vyteklá baterka ale je kompletně shořelý zdroj(Někdo tam zespodu naletoval špatně kondík a ten je vyteklý) a nějaký přiletovaný drát na SMD kondíkách pod paticí CPU.