Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program pro synchronizaci složek

Na zive.cz je novy clanek o dvou programcich zdarma na synchronizovani slozek. a me tak napadlo, ze by se mi neco takoveho hodilo. Obcas si totiz zalojuju dulezitejsi data z disku na externi USB (nic moc zaloha, ale kdyby jeden z tech dvou disku odesel, tak mam sanci se k datum rychle vratit).

Bohuzel se, jak uz to byva na zive.cz zvykem, na konci clanku ukazuje, ze vlastne jeden z nich vubec zdarma neni a ten druhy mrkvosofti je jen pro WinXPSP2 + .NET Framework.

Takze mam dotaz jestli byste nejaky program pro synchronizaci slozek mohli doporucit. Nemusi byt freeware, ale samozrejme free program by byl nejlepsi, ale dulezitejsi je funkcnost.

On je v tom rozdil ?

Mam na disku data. V nekterych slozkach zustavaji stale stejna, v nekterych slozkach pribyvaji nove soubory, nekde se pouze soubory meni - treba mam excelovskej soubor a neco tam pripisu nebo umazu a nektere soubory smazu.

Pak mam externi USB disk a na nej obcas zazalohuju vybrane slozky z interniho disku.

Delam to tak, ze kontroluju velikosti adresaru a prekopirovavam soubory rucne a je to docela namahave. Vubec me nenapadlo, ze by to slo zautomatizovat.

Pricemz nejlehci by bylo vzdycky obsah externiho disku smazat a prekopirovat nova data z interniho disku, jenze na USB disk kopirovani trva a rucne to prokontrolovat, co se zmenilo je rychlejsi.

Jinak Total Commander mam ale o moznostech synchronizace v nem nic nevim. Jak se to pouziva ?