Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak používat IP anonymizer?

Prosím Vás, nevíte někdo jak se používá IP anonymizer? Když nastavím PROXY tak se mi IP sice změní na IP toho PROXY ale nemohu se přihlásit nikam kde jsem zaregistrován a vyjede hláška "nepovolený prostředek 405". Mockrát děkuji. P.S.: Mám Win.XP a IE.

Podívej se na www.eliteproxy.us
Jestli cheš, aby se www serveru objevovala jiná IP tak použij proxy.
S některýma opravdu do diskuzí přispívat nejde, ale s většinou ano, ty so spadají pod CODEEN (před první zobrazenou stránkou se ti objeví jejich uvítací text- tak s něma to nejde)
sou 3 druhy:
transparentní proxy - nemaskuje tvou IP - není anonymní
anonymní proxy - jdeš vidt pod adresou proxy, ale v HTTP kdu se přenáší i tvá pravá IP - je možné jí tedy zjisti
High anonym proxy, taky tzv. elite proxy - tvá IP zjisti nejde
https umí jen některé elite proxy, moc jich není.
seznam proxy máš tady www.eliteproxy.us . Upozorňuju, že ale většina těch elite proxy nejede, takových 80%, dalších 15% je docela pomalých, a použitelně rychlých je pouze 5%. A když si najdeš nějakou rychlou, tak obvykle funguje jen tak 14 dní, někdy déle někdy kratší dobu.

Na hrátky s proxy si doporučuju nainstalovat nějaký další prohlížeč, který běžně nepoužíváš, např. Operu a zkoušet proxy v ní. prostě nechat si aspoň jeden prohlížeč bez proxy, protože ne pořád chceš vystupovat anonymně. a tak ten s tou proxy použíješ jen v případě potřeby.
Jo a hrubo nedoporučuju ladit tyto proxy v IE a jeho nádstavbách. Protože většina programů s přístupem na net, přebírá nastavení proxy z IE.