Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungujici USB + trhani mysi

Zdravim vsechny!
Mam zvlastni problem. Nejak mi nefungujou vubec USB porty! At pridam mobil, fotak nebo cokoliv tak kdyz uz se to nainstaluje tak to stejne nejede.. Mam do USB zapojenou i bezdratovou mys (Trust MI-4500x) a ta se mi nejspuis kvuli tomu silene trha a obcas se uplne zasekne. Pak musim odpojit a pripojit USB kablik a zase slape (stale se ,ae trha!).. Mam Windows XP SP2.. Pocitac vyuzivam hodne na praci takze je to pomerne akutni problem.. Za vsechny mozne rady predem dekuju!

Změň tedy ve Vlastnostech obrazovky ovladač na standardní grafický adaptér,
restartuj a vlož CD k desce. Můžeš taky odebrat ovladač grafiky ve Správci
zařízení, naběhne ti standardní grafický adaptér, případně restartuj, mačkej F8
a nech naběhnout nouzák, zase tam najede SGA. Máš v BIOSu zakázánu - povolenu
integrovanou grafiku, jestli ji ta deska má ?

Ja tam za boha nemuzu dat ten adapter.. Pokazdy se automaticky nainstaluje ta grafika.. No a int. grafiku to ma.. Nejakou zakladni ATInu. Proste ja uz vazne nevim.. Bych to naformatoval ,ae nemam cas travit nad instalaci windowsu a vsech tech programu.. Grafika je zakazana.. Uz vazne nevim!! :-(