Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 5530 Xm-seká se

Dobrý den,mám takový problém.Mám už asi 2roky Nokii 5530Xm a už delší dobu mi dělá že když mám v mobilu pamětovou kartu tak se sekne,když mi třeba někdo volá,nebo při jakékoli činnosti a ted posledních pár dní se mi sekne za chvíli jakmile jí tam vložím.Telefon jde nastartovat pouze bez karty.Slyšela jsem že to tenhle telefon dělá.Nejde s tím něco udělat?Případně kolik by to mohlo stát?Děkuji Tušiaková

3 možnosti:
Restartování telefonu
Telefony s vyjímatelnou baterií:
1. Vypněte telefon.
2. Vyjměte baterii.
3. Po několika sekundách baterii opět vložte a zapněte telefon.

Podle pokynů v uživatelské příručce k telefonu obnovte originální nastavení z výroby.

Aktualizace softwaru
Zkontrolujte, zda je v telefonu nejnovější software. Soubory ke stažení a nápovědu najdete na stránce podpory místního webu společnosti Nokia.

zdroj: oficiální Nokia stránky