Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového mobilu

Zdravím,chci si kupovat nový mobil,jsem zvyklá na Nokii,přemýšlela jsem o Nokii 500,máte s ní nějaké zkušenosti?Nebo jaký jiný mobil(ne pouze nokia)by jste mi doporučili do 4000kč?Díky

Nokii 500 jsem si nedávno koupil. Pokud to chceš na poslech hudby a nevyžaduješ miliony aplikací, tak budeš spokojená. Ovládání rychlý, pohodlný, výdrž dobrá, za ty peníze dobrej telefon. Já to používám hlavně na net, má to wifi, což je super. Telefon nezamrzá, šlape na jedničku.
Jen přibalený sluchátka stojí za prdlačku, zvuk z nich nic moc, lépe pořídit jiný.
A sehnal jsem to za 3 tisíce i s poštovným.