Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 nejde zvuk

Zdravim mam takovy mensi problem, vcera sem si z WinXP nainstaloval Win8 32-Bit Consumer Preview Build 8250, ale nejde mi zvuk mam integrovanou zvukovku na ktere sem mel ovladace Realtek AC97 Audio, ale i po nainstalovani stejnych ovladacu mi nejde zvuk, taky sem nainstaloval zvukove ovladace y Win Update ale porad nic, nevite cim to je?
Skousel sem take rezim kompatibility pro Win7 a take troubleshooter ale porad nic.
Prosim o radu.

sem si ... nainstaloval Win8 32-Bit ...mi nejde zvuk .... Prosim o radu

Microsoft, prej, zvykne mít v licenci klauzulu, produkt odinstaluješ a múžeš zádat zpet platbu za zakoupený proukt. Tak to odinstaluj a žádej zpet peníze .... :-D:-D