Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto CzTorrent

Dobrý den, chtěla jsem se zaregistrovat na www.tracker.cztorrent.net , ale píše mi to, že byl dosažen maximální počet registrací a ať to zkusím později. Nevíte jak dlouho se čeká až se zase budu moct zaregistrovat a jestli vůbec budu moct? Popřípadě neznáte někdo jinou stránku na stahování? (V mém případě se jedná o hru) Předem děkuju za odpověd.

Lock, netřeba oživovat.
Případní čerství zoufalci nechť si založí své čerstvé vlákno. (L-Core)

Proc jsou vsichni tak debilny? :D

1. Registrovat se dá přes online chat na cztorrent, kdyz si tam clovek pozada
2. Nikoho nezajima jestli se hra dostane na torrent, je to moc slozity, hodne malo kdy se stane ze nekoho chytí, svet neni a nemuze byt takovi ze zatknou nebo daji pokutu kazdemu kdo porusi zakon, protoze i v zakonu je napsano ze za jednu a tu samou vec nemuzou byt potrestany vice nez 40 lidi nebo kolik to bylo :D, kdyby svet byl podle zakona tak by tedkon byl kazdy ve vezeni a cela ekonomika by zahynula :D, lidi jsou line ale kdyby nebyly tak by sme uz nezily :D

to je to sami jako kdyz clovek rekne ze nesnáší strach nebo ze bez strachu by byl svet lepsi :D, hahaha to by sme vsichny zahynuly a laska ta uz by ubec neexistovala :D, nakonec by byly jenom sami nucene narozene deti :D

Háčky a čárky v dlouhém textu nepíšu ani nekoukám na gramatiku, z důvodu málo času na vysvětlení že se pirátství nesmí zastavit násilím :D

jinak dobrí příkladem je taky ve firmě co dělám, 80% lidi kouří z 500 lidí, firma nemuze propustit 400lidi v zakonu je urcitej pocet lidi napsanej kolik jich muzou maximalne propustit, tím pádem nikoho nevyhazují protože kdyby vyhodily tak by asi firma zažila bankrot :DDD

Jestli se nepletu autorské práva jsou v torrentech z99,99% tak proč pokračovat dál.... je to celé nezákonné a porušení autorských práv platí především na uplodera ale ve své podstatě když bude mít provozovatel konekce vyvázne maximálně s x set tisícovou pokutou a na základě zablokování všech users účtů spadne celý server neboť tam nikdo nebude aktiv ani pasiv super jen tak dál tohle je varování !!!!!!!!!!!!!

CzTorrent od istého času, funguje víc jak podivne, penízky ... peníze ...

Je to iba otázka času, kdy se objeví v novinách senzační titulek o osobách co inkasují. Osoby co platili, možná, problém budú mít taky, peníze vysledovat jde.

Od CzTorrent-u ruce pryč, smrdí to.

faq.cztorrent.net

Jak aktivovat/Prodloužit účet

Z několika dobrých důvodů (čekací doba) je dobré si změnit účet z hodnosti Guest na members, případně VIP a užívat jistých výhod. To se provede v několika krocích. Prvním je registrace a změna Guest na validating. Zde je potřeba si nově nastavit PID (další návod) jinak se nebude správně započítávat upload a download .

Pro aktivaci účtu z hodnosti validating na members případně VIP je možno použít 3 způsoby.

1. payPal

2. pomocí bankovního převodu

3. pomocí plaby přes sms

Nemel hlouposti, za kazdych 10 Kc,- je prodlouzena aktivace nyni podle novych pravidel na 70 dni, v minulosti to bylo na 90, opravdu si myslis ze provozovatele cz torrentu z toho tolik zbohatnou? Spise a urcite to bude naopak, chod se jim dari udrzet jen za pomoci ruznych sbirek a z vlastni kapsy, takze o nejakem odirani bych ja osobne radeji pomlcel, tech par drobnych za ktere mas pote pristup prakticky ke vsemu nestoji ani za rec!!

Tak predpoklada, ze se jedna o hru, ktera se da normalne koupit, takze jestli je to tak, nemusis hledat zadne stranky na stahovani. A mimochodem cztorrent je nejlepsi cesta, jak si rict o oto, aby u tebe jednou zaklepala policie CR, takze u nich bych se rozhodne neregistroval.