Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CZ distributor (co je to?)

Co znamená Cz distributor u mobilních telefonů,nabízených na stránkách obchodu s mobily?Třeba náký mobil stojí 3000kč(dávám příklad)a u mobilu kde je v závorce CZ Distributor tak je dražší prostě.
Změna předmětu, původně: CZ distributor (Kráťa)

Znači to asi tohle:

Zakoupíš mobil, v internetovém obchode, má Cz distributora, platíš Cz distributorovi. Máš problém reklamuješ v Čechách.

Zakoupíš mobil, v internetovém obchode, nemá Cz distributora, platíš nekomu v Hong-Kongu. Máš problém reklamuješ v Hong-Kongu. :x: