Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Timelapse-Samsung omnia II?

Zdravim, muj dotaz se týká spíš mobiu Samsung omnia 2 (I800). Potřeboval bych poradit, jestli se pomocí něj dají tvořit time lapse videa. Zatim jsem v mobilu tu funkci neobjevil, ale moc se v nich nevyznám, nedá se to tam třeba nějak nainstalovat nějaká aplikace na to? Viděl jsem nějaký tl video který bylo udajně vytvořený přes tenhle mobil, je to možný ?(vim že kvalita bude stát asi za ... ale chci to jen sám vyzkoušet jak to vlastně funguje, pak ty edity v pc atd. než koupim GoPro)
Dík

Prostě intervalový snímání, udělá to snímek třeba každý 2s, pak to nahážeš za sebe s framerate třeba 25fps a máš z toho jakoby video. watch např tady prvních 16s
Stáhnul jsem nějaký pofidérní programy do toho mobilu ale furt to neni to co bych potřeboval, jediný co mi to pomohlo fotot trochu rychlejc po sobě, ale furt to musim ovládat sám. Potřeboval bych prostě něco na styl že zmáčknu spoušť a ono to v nějakým intervalu bude dělat snímky