Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace a spuštění Vegas Pro 9

Dobrý den, mám velký problém...

Nainstaloval jsem si plnou verzi Vegas Pro 9 do počítače, zadal veškeré požadované kódy... Všechno proběhlo bez komplikací a problému a instalace byla několikrát dokončena (přes několik pokusů o zprovoznění)... Ovšem vždy, když jsem Vegas Pro 9 otevřel, se sice chvíli načítalo, ale vždy mi to ihned nahlásilo chybu! Tím pádem program nemohu nikdy otevřít a nevím, co mám dělat... Píše to nějaký ,,chybný zásuvný modul" - viz. přiložený soubor!

Říkal jsem si, že když to nejde z normální licence, tak si to stáhnu na Ulozto.cz ... Stáhnul jsem několik druhů od jednoltivých uživatelů, co to na Ulozto.cz nahráli, nainstaloval stejným způsobem - instalace opět proběhla bez komplikací, ale opět stejná chyba - nejde ten program prostě spustit...

Teď mi prosím řekněte, čím to je? Instalace proběheně vždy úspěšně ale nikdy program nemohu spustit.

Prosím, poraďte :-(

To se ptáš, jestli jsem to stáhnul jako CRACK z Ulozto.cz? Ano, ale až poté, co mi to nešlo z intalačního CD... Protože jiná možnost, než to zkusit takto, opravdu nejde...
A přiznám se, že na jeden PC jsem to instaloval přes ulozto.cz se stejnými soubory a tam to jde bez problému...

Co mám tedy dělat?

:D To je vtipné, tohle mělo pomoci? Nepomohlo. Už podle těch souborů, co jsem tady poslal je chyba někde v sytému, tak přece nemohl pomoci nějaký ,,directx" program.
Nejde nic ... Co mám tedy dělat, čím to je?

Prostě to píše, co to píše - viz. přiložené soubory: Tedy chybějící zásuvný modul a pak konkrétně popsané, co například... Jak povídám, viz. přoložené soubory :-)

Dnes jsem to schválně zkoušel na druhém (pomalém pc s menší výbavou), kde to bez problému šlo nainstalovat i spustit, bohužel ale se nedá pracovat a stříhat videa na tomto počítači (jak jsem uvedl, kvůli rychlost - výbavě)...
Tak kde je tedy problém? Poté jsem to zkusil ještě tedy na tomto mém PC, kde jsem prohledal všechny zbytky Vegas pro (8,9,10) a ty smazal... Např. na hlavním disku v Program files a nebo data aplikací - nikde jinde už jsem nic nenašel... I přesto to nejde!

Tak teď mi, prosím, řekněte, kde je chyba???