Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sennheiser px100 oprava

Dobrý den,
již od roku 2008 vlastním sluchátka Sennheiser px100 (takže již nejsou v záruce). Často zapomínám, že mám sluchátka na hlavě, a tak když odcházím od počítače, kabel dostává dost zabrat. Asi proto mi přestalo jít levé sluchátko (úplně), a pravé funguje pouze když konektor otočím do správné polohy.
Otázka teda zní, půjdou ty sluchátka spravit? A pokud ano, nevyšplhá se cena tak vysoko, že by bylo lepší si pořídit nové?
Děkuji Vám za rady

Ano, mám na mysli servis.
Pokud bych si měl kupovat nové, tak se budu rozmýšlet mezi Koss Porta Pro a Sennheiser Px100II.
Pročetl jsem už mnoho diskuzí ohledně těch dvou sluchátek, ale nedošel jsem k žádnému závěru. Jde mi hlavně o kvalitu zpracování, slyšel jsem, že Kossy mají problémy s kabelem, který se prý rychle opotřebovává. Pokud jde o zvukové rozdíly mezi těma dvěma, tak to moc neřeším, mé netrénované ucho to stejně nepozná. Co byste zvolili vy?
Děkuji