Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s STEAM

Nemůžu nakupovat. Spustím klienta, přihlásim se, pak si vyberu hry a když chci přejít k placení napíše mi chybu -101(nelze se připojit k serveru). Ale ke hrám se přihlásim a hraju. Když se chci přihlásit přes prohlížeč vyhodí mě to z chybou: Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno. Cache a cookies jsou vymazány a modem resetován, klienta jsem přeinstaloval a problém stejný.

spustim klienta, vypíšu jméno a heslo, klient se přihlásí a pak jsem zkusil MW3 multiplayer a v pohodě, hru vypnu v obchodě si vyberu hry vložim do košíku dále kliknu na zakoupit pro sebe a tady skončim Chybový kód:-101(Nelze se připojit k serveru. Server může být off-line nebo nejste připojeni k síti Internet) a v prohlížeči kliknu na login a potom Chyba 101(net::ERR_CONNECTION_RESET): Připojení bylo resetováno.

U mě taky. Obchod, hry i nakupování (teď jsem něco platil). Akorát hlasování mi asi 15 minut nefungovalo.

Kdysi dávno se mi stalo něco podobného. Nebyl jsem schopen nakoupit (ani já, ani mi nikdo nemohl poslat gift) žádnou hru. Po nějaké době se to nějak opravilo samo; jenže to nebyly žádné letní či Vánoční slevy, žádná hektická doba, kdy se musíš rozhodovat ihned.