Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Live Mail a přílohy s příponou .dat

Nazdárek... :-)

Už jsem v koncích a musím se zeptat...
Manželka používá na svém NB s Win7 na poštu na Seznam.cz Windows LiveMail v poslední verzi...
Od jisté doby jí některé přílohy přijdou s příponou .dat navíc!!!
Např.: video.avi.dat, dokument.doc.dat, obrazek.jpg.dat, ...

Já vím - uložím, přejmenuji a otevřu! Ale při dnešním množství příloh, co si lidi posílaj...... Hrozně zdlouhavé... :-( A nepohodlné... :-p

Přitom když vlezeme na Seznam.cz, tak tam jsou ty přílohy O.K.!!! Původně jsem si myslel, že spáchali něco na Seznamu... Nebo že odesílatelé používají nějaký jiný paskvil, ale...
Jo a tak před měsícem to šlo normálně!

Jak píšu - už jsem v koncích a věřím, že nejsem sám s tímto problémem.
Zná tedy někdo nějaké řešení??? DÍK za tipy!!! :)

PS: ...nejedná se o problém s winmail.dat...

No on je problém ještě někde jinde. Je fakt že toto začly dělat emaily z webového rozhraní seznamu i centrumu (asi před měsícem).Ovšem,když se podívám na poštu na serveru(já osobně mám g-mail) tak tam je vše v pořádku a příloha končí normálně pps. (powerpoint).Ovšem když emaily stáhnu přez outlok nebo windows mail,tak už to má přidanou příponu dat. Je to hnus,už s tím bojuji 2 týdny a nevím kde je chyba.