Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslíte o této multifunkční tiskárně?

Kámoška mi na ICQ napsala:

kráťo co si myslíš o této kopírce, je dobrá nebo myslíš je třeba ještě v této přibližně stejné ceně či tak o 500 více nějaká lepší?
http://www.kasa.cz/pocitace-prislusenstvi/koupit/19 616/multifunkcni-zarizeni/hewlett-packard-officejet -psc-1610-print-scan-copy-usb/

Já se v tom vyznám, jako koza v petrželi, už 5 let mám HP laser4 plus a jinou nechci, ani se o to nezajímám.

Co je to lepší tiskárna? Já osobně preferuji Canon (mám iP3000), protože umí mj. potisk CD a má levný provoz. Z hlediska provozu je asi nejdražší Lexmark a i HP nepatří k nejlevnějším. Ovšem to píši o samostatných tiskárnách (scaner mám solo)a s multifunkčními zařízeními nemám moc skušeností.