Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel: Nacitanie hodnoty z jedneho zosita do druheho?

Ahojte..., mam excelovsky subor, v ktorom mam dva zosity. Jeden zosit sa vola napr. databaza a druhy uzivatelia. A potrebujem spravit to, ze napr. hodnutu z bunky B6 v zosite databaza potrebujem nacitat do zosita uzivatelia, to je jedno kam. Cize vyberiem si napr. bunku C5 v zosite uzivatelia a dam do nej vzorec =databaza!B6 a mal by sa mi tam objavit obsah bunky B6, ale akosi to nejde, v bunke C5 vidim to, co do nej napisem, cize =databaza!B6. Je to excel 2010. Isto je to len nejaka prkotina. Dakujem za kazdu pomoc!

diakritiku nepouzivam...no ked si vytvorim novy cisty file, tak to funguje, ale v tomto co mam to nechce ist, nechapem co je zle. Som si akurat vsimol, ze do tych buniek v uzivateloch, kde to chcem kopirat, tie udaje z databazy, tak tam mam v lavom hornom rohu tych buniek ten zeleny trojuholnik a ked na neho kliknem vypise mi tam-unprotected formula,lock cell,help on this error,ignore error,edit in formula bar,error checking options. Ale kliknutim na niektoru z moznosti sa aj tak nic nezmenilo. Este som si vsimol, ze do bunky, do ktorej davam ten vzorec, tak ta zlucena z velmi vela buniek a ma oznacenie napr. DG28, kedy aj D je zlozene napr. z buniek DG, DH atd., asi s tymto bude niekde problem....