Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Počkat s upgrade na Haswell?

Zdravím
Do zítra se potřebuju rozhoupat(mám kupce)jestli rozprodat sockett 775 a jít do Intel Core i5-3570K+RAM a deska.
Včera jsem byl rozhodlej,že ano.Ted mě zas vrtá v kuli,abych počkal na jaro na Intel Haswell procesory 22nm CPU do nové patice LGA 1150.
http://www.ddworld.cz/aktuality/procesory-cpu/inte l-haswell-procesory-druha-generace-22nm-cpu-do-nov e-patice-lga-1150-a-s-dx11.1-grafikou-2.html
Jak to vidíte vy,má cenu počkat?
Díky za názor.

Kupuj to radši hned, ať si to ještě do prosince užiješ! :-D