Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pakovaci soft free

potrebujem obcas spakovat nejake adresare a subory, a hladam nejaky soft, ale . . . potrebujem soft, ktory vie vylucit z pakovania cele adresare, subory so zadefinovanou priponou a vylucit subory starsie ako . . . .
Zatial ficim na 7zip, ale neviem ako unho nastavit aby sa nestaral o subory starsie ako urcity datum, neviem ci to voec vie. Je nejaky soft co by vedel pozadovane? (vylucit cele adresare, subory so zadefinovanou priponou a subory starsie ako . . .) ?

Cobian som skusal, bolo to uz davnejsie, ale ani po niekolkych hodinach nezalohoval to co som chcel . . . na tomto by mi vyhovovalo, ze si mozem nastavit co chcem kedykolvek, menit parametre . . . jeden bat subor, kedykolvek akakolvek zmena za par sekund . . .

uvedom si jedno,väčšina free programov má licenciu na nekomerčné použitie ,osobne nepoznám free program s takými vymoženosťami,ktorý by bol free a zároveň free licencia by povolovala nasadenie v komerčnom prostredí,velmi dobrý je napr.GFI Backup,ovšem free verzia je výlučne pre nekomerčné použitie,takže používanie vo firme nebude v súlade s platnou licenčnou zmluvou free home verzie...